Galeri

Çınar Biyomühendislik Derneği

01.03.2020 tarihinde Olağanüstü Genel Kurul yapılmıştır.

Aday Üyelerimiz ile tanışmak ve dernek faaliyetlerini anlatmak için bir araya geldik.

Pek çok değerli akademisyen ve firma temsilcilerinin katıldığı Biyomühendislik Zirvesi’nde tanıtım standımız ile biz de yer aldık.Birçok farklı üniversitenin biyomühendislik bölümünden katılan değerli akademisyenler standımız ziyaret ederek dernek faaliyetleri,amaçları ve hedefleri hakkında bilgi aldılar.

Kariyer Günleri Projemiz kapsamında Gündoğdu Koleji’nde tercih aşamasındaki öğrencilere sözel ve görsel içeriklerle biyomühendislikle ilgili tanıtımlar yapılmıştır.Sunum sonunda hazırladığımız bir algı geliştirici etkinlik ile 2 aşamalı kariyer günü çalışmamız tamamlanmıştır.

Düzenlediğimiz Uygulamalı Excel eğitimi ile katılımcılar excel programı hakkında uzman bir eğitimciden teorik eğitim ile birlikte eş zamanlı olarak bireysel uygulamalar yapmıştır.Program sonrasında eğitmen tarafından başarılı tüm katılımcılara sertifika verilmiştir.

21.02.2018 tarihinde Doğa Kolejinde kariyer günleri kapsamındaki sunumumuz başarı ile gerçekleştirildi.

19.02.2018 tarihinde Çukurova Üniversitesi’nde gerçekleştirilen kariyer günleri kapsamında Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi standında Biyomühendislik bölümü tanıtıldı.